021-28427551 | 09124524524

ما را دنبال کنید :
ردیابی خودرو های اورژانس165

اورژانس و سامانه هوشمند ردیابی

۱۰ علت عمده مرگ ومیر زودرس ایرانیان

 

عوامل مرگ و میر در بین زنان و مردان کمی متفاوت است ، اما ایسکمیک قلبی (بیماری هایی که بر اثر کاهش خون رسانی به قلب ایجاد می شوند ) ، مشکلات مغز و اعصاب ، فشار خون بالا و تصادفات جاده ای جزء صدرنشینان هر دو گروه و از جمله ی خطرناک ترین عوامل مرگ و میر ما ایرانی ها به شمار می روند .[۱]

 

پیشگیری بهتر از درمان

 

پیشگیری مسئله ی بسیار مهمی است . گاهی با رعایت چند نکته ساده و تغییر برخی عادت های نادرست می توان از مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها جلوگیری و یا بیماری فعلی را کنترل نمود .

 با این حال همچنان برخی از سوانح غیر قابل پیش بینی بوده و به طور ناگهانی رخ می دهند . در چنین مواردی نیز پیشگیری و جلوگیری از پیشرفت بیماری از طریق دریافت به هنگام فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی توسط نیروهای اورژانس تاثیر بسزایی در بهبود بیمار خواهد داشت .

ارزش ثانیه ها

 

برای بیماری که دچار عارضه یا سانحه ای شده هر ثانیه بسیار ارزشمند است و تنها چند دقیقه تاخیر ممکن است منجر به آسیب جدی و یا حتی مرگ شخص شود .

لذا حضور به موقع نیروهای اورژانس در محل سانحه امری حیاتی به شمار می رود . مسئله ای که گاها به دلیل ترافیک و یا شرایط پیچیده ای که بر اثر بالا رفتن آمار تصادفات بین جاده ای در ایام تعطیلات به وجود می آید ممکن است امکان پذیر نباشد .

 

سامانه ردیابی

 

 بهره گیری از سامانه هوشمند ردیابی می تواند تاثیر مثبتی در مدیریت واحدهای اورژانس ، که در پایگاه های مختلف و به خصوص در بین جاده ها مسقر هستند داشته باشد .

ردیاب خودرو در واقع این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا به صورت لحظه ای از موقعیت دقیق تمام خودرو های اعزامی و مسقر در واحد های مختلف اطلاع داشته باشند . این اشراف اطلاعاتی به مدیران کمک می کند تا بدون اتلاف وقت بتوانند نزدیک ترین واحد اورژانس را به محل سانحه اعزام کنند . و در شرایط بحرانی راحت تر بتوانند واحدهای مختلف را مدیریت کنند .

 

منبع :

www.mashreghnews.ir/news/823358/مهم-ترین-دلایل-مرگ-و-میر-ایرانی-ها مشرق نیوز:[۱]

raymon rayan
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.