021-28427551 | 09124524524

ما را دنبال کنید :
ردیابی موتور سیکلت165

ردیابی موتورسیکلت

موتور سیکلت همیشه طرفداران خاص خود را داشته و دارد

 

هیجان موتور سواری و تردد آسان از خیابان های شلوغ و معابر کم عرض جزء بزرگترین مزایای استفاده از موتورسیکلت هاست . به نحوی که حتی به روزترین و لوکس ترین خودروها هم نتوانستند جایگزین موتورسیکلت ها شده و آن ها را از میدان به در کنند .

 

نکته ای که در مسیر پیشرفت جاماند

 

گرچه این وسیله ی پر هیجان و لوکس راه طولانی را در مسیر پیشرفت و سرعت پیموده ، اما همچنان یک مسئله راجع به آن لاینحل باقی مانده است . مسئله امنیت موتور سیکلت ها نکته ای ایست که در مسیر پیشرفت جا ماند و مورد توجه قرار نگرفت . مسئله ای که امروزه با توجه به قیمت بالای موتورسیکلت ها بسیار پررنگ تر از گذشته خود نمایی می کند .

 

رایان ضامن امنیت موتور سیکلت شما

 

امنیت موتورسیکلت

 

شاید تامین امنیت موتورسیکلت با توجه به اینکه وزن بسیار کمتری نسبت به اتومبیل دارد کار چندان آسانی نباشد .

بسیار اتفاق افتاده که سارقان بدون اینکه حتی زحمت باز کردن قفل ها و لوازم ضد سرقت را به خود بدهند ، به آسانی موتور سیکلت را بکسل کرده و در کمتر از چند ثانیه به سرقت برده اند .

 

 بهترین وسیله ی ضد سرقت

 

درشرایطی که هیچ قفل و دزدگیری نمی تواند امنیت کامل موتورسیکلت ها را تامین کند . دستگاه ردیاب می تواند چشمان همیشه بیدار شما در مقابل موتورسیکلتان باشد . ردیاب رایان علاوه بر اینکه بکسل شدن و حمل غیر مجاز را بلافاصله اطلاع می دهد و شما می توانید با اطلاع از موقعیت دقیق دستگاه ، محل موتور سیکلت خود را بیابید این امکان را نیز ایجاد کرده تا هرگونه برخورد و تماس با موتور سیکلت ، فورا به مالک دستگاه اطلاع داده شده و به گونه ای از سرقت پیشگیری شود . 

 

 تصوّری نادرست

 

شاید برخی گمان کنند ردیاب تنها بر روی اتومبیل قابل نصب است ، اما این تصور کاملا اشتباه است . ردیاب رایان نه تنها قابل نصب بر روی خودرو های سواری ، نیمه سنگین و سنگین می باشد . بلکه به آسانی بر روی موتورسیکلت نیز نصب می شود و به طور نامحسوس از از اموال شما محافظت می کند .

 

raymon rayan
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.