گروه فناوری رایان

مهندسین جوان

گروه فناوری رایان از سال ۱۳۸۷  شروع به فعالیت نمود.

در زمینه الکترونیکی ، اتوماسیون صنعتی ، سیستم های نوبت دهی بیمارستانی و نمایشگر های ال ای دی

ورود به عرصه ردیابی

تولید محصول ایرانی

پس از آن با نیازسنجی از بازار مصرف و بر اساس توانمندی های داخلی و با تکیه بر تلاش و دانش تیم جوان رایان به صورت تخصصی اقدام به تولید نرم افزار و سخت افزار دستگاه ردیاب خودرویی نمودیم.

ثبت برند رایان

New Project (6)

پس از موفقیت آمیز بودن سری اول محصولات و دریافت نتیجه مثبت از عملکرد دستگاه و سامانه در سال ۱۳۹۶ اقدام به ثبت شرکت و ثبت برند رایان نمودیم. و سری دوم محصولات شرکت با برند رایان وارد بازار گردید.

ردیاب رایان مدل TON100

تولید تخصصی ردیاب خودرو

ردیاب مدل TON100 

سامانه ردیابی رایان با کامپیوتر

اپلیکیشن اندروید رایان

اپلیکیشن اختصاصی رایان.

نمایش وضعیت خودرو به صورت گرافیکی در پنل داشبورد.

3

سامانه مدیریت ناوگان

سامانه اختصاصی و تحت وب رایان

قابلیت مدیریت همزمان چندین خودرو به صورت همزمان. 

درباره شرکت رایان

درباره گروه فناوری رایان

درباره شرکت رایان

گروه فناوری رایان از سال ۱۳۸۷ شروع به فعالیت نمود. با یاری پروردگار و تلاش و دانش متخصصین ایرانی و همکاری با شرکت های بزرگ بین المللی توانسته ایم، در زمینه ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین محصولاتی نوین و پویا تولید نماییم. این محصولات علاوه بر دارا بودن کیفیتی برابر با نمونه های اروپایی، با توجه به نیاز ها و زیر ساخت های کشور تولید گردیده است. شرکت رایان در حرکتی پویا و رو به جلو با نیازسنجی از مصرف کنندگان خود سعی بر این دارد تا محصولات رایان علاوه بر امنیت، کیفیت و کارایی دارای محیط کاربری ساده و دلچسبی باشد، لذا اپلیکیشن و سامانه ردیابی رایان به زبان فارسی طراحی و تولید گشته . شرکت رایان همچنین راه های ارتباطی بسیاری برای ارتباط شما عزیزان با واحد پشتیبانی شرکت در نظر گرفته تا در مراحل خرید ، نصب و استفاده از دستگاه هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید.

رایان متفاوت از دیگران

.
محصول تولید شده آنچنان   کیفیت بالایی      دارد که از     معدود شرکت هایی هستیم    که برای  دستگاه های الکترونیکی      ۱ سال گارانتی تعویض   و    ۱۰ سال     خدمات پس از فروش    در نظر گرفته ایم .
شرکت رایان جزء معدود شرکت هایی است که در قبال استفاده از سامانه ردیابی دستگاه ها    هزینه ای     از     کاربران خود      دریافت نمی کند    ، و سامانه و اپلیکیشن     کاملا فارسی      رایان      مادام العمر      به صورت     رایگان     در اختیار کاربران قرار می گیرد.
لازم به ذکر است به دلیل بومی بودن محصولات شرکت، سرورهای ردیاب های ماهواره ای رایان در داخل کشور بوده نگرانی بابت دستبرد اطلاعاتی و تحریم ها وجود نخواهد داشت .
همچنین امکان انتقال مستقیم اطلاعات به سرور سازمان ها و ارگان ها نیز وجود دارد.

[qodef_elements_holder number_of_columns=”three-columns”][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][/qodef_elements_holder][qodef_elements_holder number_of_columns=”three-columns”][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][qodef_elements_holder_item horizontal_aligment=”left” vertical_alignment=”middle” hover_animation=”default”][/qodef_elements_holder_item][/qodef_elements_holder]

[qodef_button size=”large” type=”solid” hover_animation=”hover-animation” target=”_self” icon_pack=”” font_weight=”” text=”دریافت رزومه الکترونیکی شرکت” background_color=”#dd3333″]

جهت دریافت رزومه الکترونیکی شرکت کلیک کنید

[qodef_carousel carousel=”web-agency-carousel” number_of_items=”6″ image_animation=”image-zoom” show_navigation=”yes”]

آدرس دفتر مرکزی 

قم ، پردیسان ، بلوار شهید حسین مولوی ، پارک علم و فناوری ، ساختمان مروارید 11 ، طبقه 3

 

واحد پشتیبانی

021-28427551  ،  02533551405  ،  09391694144

 

واحد فروش 

021-28427551  ،  025-33551406  ،  09374860544

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت