021-28427551 | 09391694144

ما را دنبال کنید :

درباره گروه فناوری رایان

گروه فناوری رایان از سال ۱۳۸۷ جهت خودکفایی کشور عزیزمان و عدم وابستگی در محصولات الکترونیک به کشور های بیگانه و همچنین بومی سازی و انتقال تکنولوژی شروع به فعالیت نمود. با یاری متخصصین ایرانی و همکاری با شرکت های بزرگ بین الملی محصولات و خدماتی نوین و پویا تولید گردید، این محصولات شامل ردیاب خودرو و ردیاب-دزدگیر میباشد. این محصولات علاوه بر دارا بودن کیفیتی برابر با نمونه های اروپایی، با توجه به نیاز ها و زیر ساخت های کشور تولید گردیده است. طبق نظرسنجـــی های صورت گرفته، کاربران از خدمـــات ارائه شده بسیار راضی بودنــــــــد که ایـــــــن موضــــوع موجب دلگــرمی و سربلندی این مجموعه گردیده است .

رایان متفاوت از دیگران

.
محصول تولید شده آنچنان   کیفیت بالایی      دارد که از     معدود شرکت هایی هستیم    که برای  دستگاه های الکترونیکی      ۱ سال گارانتی تعویض   و    ۱۰ سال     خدمات پس از فروش    در نظر گرفته ایم .
شرکت رایان جزء معدود شرکت هایی است که در قبال استفاده از سامانه ردیابی دستگاه ها    هزینه ای     از     کاربران خود      دریافت نمی کند    ، و سامانه و اپلیکیشن     کاملا فارسی      رایان      مادام العمر      به صورت     رایگان     در اختیار کاربران قرار می گیرد.
لازم به ذکر است به دلیل بومی بودن محصولات شرکت، سرورهای ردیاب های ماهواره ای رایان در داخل کشور بوده نگرانی بابت دستبرد اطلاعاتی و تحریم ها وجود نخواهد داشت .
همچنین امکان انتقال مستقیم اطلاعات به سرور سازمان ها و ارگان ها نیز وجود دارد.

جهت دریافت رزومه الکترونیکی شرکت کلیک کنید